הסיפור האישי שלי

איזה כיף שאתם נותנים לי הזדמנות לעזור לכם לקחת את הבריאות שלכם בידיים, להבין את עצמכם טוב יותר ולפתח יכולת בחירה טובה יותר.

אני מיכל, אמא לשני גברברים (כרגע חיילים). מתגוררת במודיעין ומטפלת בגישה הנטורופתית שכוללת תזונה טבעית, צמחי מרפא בגישה המערבית, ארומתרפיה, פרחי באך, טיפול באכילה רגשית ואימון NLP

בחרתי במקצוע הזה אחרי קריירה בתחום ייעוץ וניהול פרויקטים של מערכות מידע ועבר של רו"ח.  עבודה אינטנסיבית של 18 שנה הביאו אותי להבין כי התשוקה שלי נמצאת במקום אחר ובסביבה שונה לגמרי מאשר מחשוב.

עת השתחררתי מהצבא רציתי ללמוד בישול או רפואה סינית או אימון ספורט אך שום דבר מזה לא יצא לפועל.

התגלגלתי לראיית חשבון – כמה הזוי, ומשם למערכות מידע. רכשתי הרבה ניסיון וכלים מצוינים אבל כאמור הנשמה רצתה משהו אחר לגמרי.

לפני כמה שנים יצאתי לטרק האוורסט בייס קמפ שהיה חלום ישן ואחרי 14 יום בהימלאיה לא יכולתי לחזור לאותו עיסוק. בהשהות בשקט מוחלט, ללא טלפון, בלי סטרס, אוויר צח והרבה שקט ידעתי שאני מתחילה לשנות את מציאות חיי. 

חזרתי לארץ ונרשמתי ללימודי נטורופתיה. כל דבר שלמדנו היה מרתק עבורי והרגשתי כמו ילדה צעירה שמתלהבת מכל דבר שהיא מגלה

מהר מאד הוספתי גם לימודי NLP והכישרון הטבעי לטפל באנשים ולעזור להם להבין את עצמם טוב יותר הלך ותפס נוכחות ומילא אותי באושר וסיפוק. 

התמחות בטיפול באכילה רגשית חיבר את נושא התזונה לטיפול רגשי הוליסטי.

מאז אני מעמיקה ומרחיבה את כלי הטיפול שלי.

נושא דימוי גוף ודימוי עצמי בקרב נשים ונערות קרוב לליבי וחשוב עבורי מאד כדי שנשים יאהבו את עצמן ויתמקדו במשמעות שלהן ופחות בנראות כפרמטר להערכה עצמית.

אני מחברת את עולם המודעות וההתפתחות האישית לתהליכי שינוי תזונתי וארוחות חיים של מטופלים כדי שהבחירה שלהם בבריאותם תהפוך לחלק ממי שהם וזו לא תהיה פעולה לתקופה חד פעמית של דיאטה, נפילה ושוב דיאטה.

אתם מוזמנים לבוא אלי לקליניקה ולהשתתף בסדנאות השונות כדי לתחזק גוף בריא בנפש בריאה ולהאריך את החיים בבריאות איתנה.

כמאמר המשפט החכם: לא חופרים באר רק כשמרגישים את הצמא ולא רצים לקנות נשק אחרי שהמלחמה התחילה.

DAC_3246-Edit-Web

מחלות ניתן למנוע והדבר תלוי לגמרי בנו

כולם מדברים על מה צריך, מעטים מדברים גם על איך

רובינו יודעים מה נחשב בריא יותר ומה פחות, ובכל זאת מתקשים לנהל את זה 

דיאטות שונות וטרנדים מתחלפים הם לא הסיפור

אני נגד תרבות הדיאטות שאינן עוזרות לאנשים לתחזק תזונה ואורח חיים בריאים ומאמינה בכל מאודי בגישת ה None diet שהיא אכילה מתוך מודעות, מיקוד בבריאות תחת נראות, אכילה בהנאה והכרה בכך שיש אנשים במבני גוף שונים ואפשר להיות בריאים בכל מידה

MALAMAKAMA בלוג המתכונים שלי

 יותר מ-250 מתכונים להכנת מנות בריאות יותר לכם ולמשפחתכם. הבלוג מתעדכן לעיתים תכופות בעוד ועוד מתכונים, מומלץ להתעדכן ולהרשם לרשימת התפוצה שלי. לקבלת הטבות ומתכונים.

greek-salad-and-boiled-eggs.jpg

תפריט נגישות